TESLA UPS KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAKLARI – YUNUS ANT

Tesla UPS 2010 yılında kesintisiz güç kaynakları servis, bakım, onarım ve keşif hizmetleri üzerine kurulmuş ayrıca satış ve pazarlama bölümünü oluşturmuştur.

Tesla UPS şirketi; UPS satış, UPS teknik servis, bakım ve onarım konularında müşterilerinin ihtiyaç duyabileceği tüm teknik servis alanlarında ve muhtemel sorunlarda kesintisiz servis hizmeti sunmaktadır.

Tesla UPS, Ülkemizde çok sık olarak yaşanan enerji sorunlarını göz önünde bulundurarak kaliteli, hızlı, güvenilir ve ekonomik UPS ürünleri sunmayı amaç edinmiştir.

Tesla UPS 12 yıllık teknik destek tecrübesini arkasına alarak her marka güç kaynaklarını tamir edebilecek konuma gelmiş servis hizmetlerinde Türkiye’nin her yerine ulaşmayı başarmayı amaçlamıştır.

Kuruluşumuzda ve gelişmemizde bugüne kadar bize emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Müşteri Yorumları

img

UPS bakım hizmeti aldığım ilk günden beri teknik konuda hiç bir sorun yaşamadım. 2 X 300 KVA UPS bakım hizmetim var ve her konuda anında müdahale etmektedirler. Gerçekten müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışları var. Tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum.

- Selim Bey

Çiğli Bosch Servisi, Karşıyaka bosch servisi, Bayraklı Bosch Servisi, Bornova Bosch Servisi, Konak Bosch Servisi, Gaziemir Bosch Servisi, Kemalpaşa bosch servisi, Menemen Bosch Servisi, Bostanlı Bosch Servisi, Karabağlar Bosch Servisi, Çiğli Bosch Servisi, Karşıyaka Kombi Servis Bornova Arçelik Servis